Neprihlásený zákazník: [ prihlásiť ]    

Typy inštalácií drezov

Alveus drezy sú vhodné pre rôzne druhy inštalácií, čím sa prispôsobujú dizajnu a architektonickým požiadavkám Vašich kuchýň.

naložené drezy
Naložené drezy môžu byť nainštalované v hornej časti jednej alebo dvoch skriniek. Výška hrany naložených drezov je 30 alebo 50 mm. Niektoré naložené drezy majú zadný lem vysoký 30 mm, niektoré nemajú žiadny lem.vložené drezy Klasické vložené drezy sú montované na kuchynské dosky, a tak vytvárajú časť súvislého pracovného povrchu. Drez je vložený do pracovnej dosky zvrchu a upevnený pomocou dodávaných úchytiek. Vložené drezy sú vhodné pre pracovné dosky s hrúbkou 25 – 40 mm.drezy do roviny Drezy do roviny sú inštalované na dosky z vodeodolných materiálov (prírodný kameň, kompozitné materiály) náležite odrezané tak, aby horný okraj bol na rovnakej úrovni ako doska. Výhody kuchynských drezov do roviny sú: bezškárový prechod medzi drezom a pracovnou doskou, veľmi jednoduché čistenie i atraktívny vzhľad.drezy na pracovnú dosku Drezy na pracovnú dosku sú montované na dosku tak, aby vytvárali takmer rovnomerný pracovný povrch. Tenké, skoro nezaznamenateľné okraje umožňujú rýchle a jednoduché očistenie. Ďalšia výhoda je jednoduchá montáž.
drezy do pracovnej dosky Drezy so spodnou montážou (tiež nazývané aj drezy do pracovnej dosky) sú také drezy, ktoré sú jednoduchou montážou upevnené k spodnej strane dosky a okraj drezu je prekrytý pracovnou doskou z prírodného kameňa alebo kompozitného materiálu. Tento typ inštalácie zväčšuje pracovnú plochu a umožňuje kombináciu drezov v rôznych rozmeroch. Absenciu okrajov oceníte pri čistení drezu, čím sú zaistené vysoké hygienické štandardy. Navyše sa tieto drezy stávajú neoddeliteľnou súčasťou pracovnej dosky a prispievajú k vnímaniu kuchyne ako celku.

          


Prevádzkovateľ serveru: DEXTRADE Žilina, s.r.o., Kamenná 9, 010 01 - Žilina Telefon: 041/7055 101 Fax: 041/7643 722, www.alveus.sk, alveus@dextrade.sk

Prevádzkované systémom PremiumSHOP